Šiuo metu niekam jau ne paslaptis, kad nuosavo tinklapio turėjimas, teikia jo savininkui platų naujų galimybių spektrą. Internetas ir informacinės technologijos suteikia galimybę maksimaliai greitai ir ekonomiškai suteikti reikiamą informaciją klientams skirtinguose jos pavidaluose ar tai būtų nuotraukos, vaizdo medžiaga ar tiesiog tekstas, be to, kurti bendrą sąveiką ir bendradarbiavimą su užsakovais ir partneriais. Taip pat, tinklapis gali tapti puikia platforma Jūsų veiklos, įmonės produkcijai ir paslaugoms populiarinti, o tai reiškia, kad tinklapio sukūrimas yra teisingas žingsnis Jums, Jūsų verslui ar veiklai ir atsisakyti nuo tokių galimybių, kurias šiais laikais suteikia internetas yra tiesiog kvaila. Ir ar įsivaizduojate kokias perspektyvas tai suteiks rytoj?
Mes siūlome Jums padaryti šį žingsnį į Jūsų veiklos ateitį kartu su mumis ir žengti koja kojon su naujomis technologijomis ir galimybėmis.
Tinklapių tipai
Tam, kad Jūsų tinklapis neštų maksimalią naudą, reikia, kad jis atitiktų jam keliamus reikalavimus. Todėl, pirmą ką Jums reiktų padaryti - tai nustatyti Jūsų busimo internetinio puslapio tipą.
Pagrindiniai tinklapių tipai:
-
Reprezentacinės Svetainės
-
Korporatyvinis tinklapis
-
Promo-svetainė
-
Elektroninė parduotuvė/komercija
-
Svetainė katalogas
-
Daugiafunkciniai portalai
Taipogi kuriame ir kitų tipų tinklapius ir internetinius projektus, t.y.: pažinčių, reklamos apsikeitimo svetaines, socialinius tinklus ir tinklapius, pranešimų sistemas ir daug kitokio pobūdžio internetinių resursų.
Svetainių kūrimo etapai
Atlikdami savo klientų užsakymus, savo darbą skirstome į skirtingus etapus, kuriuos nuosekliai ir atidžiai įvykdome, laikydamiesi griežtų laiko ribų, nes puikiai suprantame, kad laikas tiek mūsų darbe, tiek Jūsų projekte yra vienas pagrindinių faktorių.
Toks darbo etapų paskirstymas leidžia užsakovams, ne tik labiau kontroliuoti darbų vykdymą ir matyti projekto progresą, bet ir laiku įnešti reikiamus pakeitimus, mažiau nukenčiant projekto įvykdymo terminui, kas labai dažnai tampa didele problema, tinkamai nesuplanavus projekto ir nepaskirsčius jo kūrimo etapų. Taigi, Jūs galėsite matyti savo projekto vykdymo terminą ir jo atlikimo kokybę, kas padaro darbų procesą „skaidriu“ ir aiškiu Jūsų pusei.
Standartiniai mūsų tinklapių kūrimo etapai:
-
Techninės užduoties sukūrimas, išanalizavus kliento poreikius (jei užduoties dar nėra)
-
Dizaino sukūrimas
-
Svetainės maketavimas
-
Programavimas
-
Testavimas
-
Perkėlimas į Jūsų pasirinktą serverį.
Naudojamos technologijos ir resursai
Kurdami visus pateiktus mums užsakymus, mes visą laiką naudojamės pažangiausiais tuo metu esančiais resursais ir orientuojamės į naujausias technologijas. Mūsų specialistai pastoviai domisi paskutinėmis IT pasaulio naujovėmis ir pritaiko jas savo praktikoje/darbuose. Juk, kaip sakoma, šiais laikais „reikia labai greitai bėgti, kad būti šalia šiuolaikinių informacinių technologijų“.
Didelių ir kitų internetinių projektų kūrimas.
Mūsų įmonė daro ir kuria bet kokio sudėtingumo projektus, nesvarbu ar tai būtų tik specifinio tinklapio kūrimas, ar jam reikėtų mobiliųjų platformų palaikymo, ar net specialiai sukurtų programų palaikymo - visa tai ir dar daug daugiau galite patikėti kurti mums. Viso projekto vykdymas vienoje vietoje ne tik taupo Jūsų finansinius išteklius, laiką ir nervines ląsteles, bet ir leidžia mums sukurti pilną, kokybišką produktą, atitinkantį visus Jūsų norus ir lūkesčius.
Jeigu Jums reikia pagalbos ar patarimo pasirenkant svetainės tipą, konsultacijos ar pagalbos planuojant Jūsų projektą, tuoj pat susisiekite su mumis! Mes greitai ir nuoširdžiai pasidalinsime savo sukauptomis ir turimomis žiniomis, kad padėti Jums sudėlioti visus taškus į reikiamas vietas ir atsakysime į Jums rūpimus klausimus!
Mes naudojame HTML 5
HTML aprašomoji kalba yra visų interneto svetainių pagrindas. Iš pat pradžių HTML buvo statinio teksto aprašomoji kalba (Hyper Text Markup Language), tačiau palaipsniui HTML standartas bei kompiuterių tinklai tobulėjo ir plėtėsi. Todėl su laiku buvo nuspręsta atskirti vaizdavimo aprašus bei duomenų struktūras nuo puslapio struktūros. Taip atsirado puslapių stiliaus aprašai CSS bei XML struktūros.
Kas toje HTLM5 tokio įspūdingo? Svarbiausi patobulinimai – galimybė tinklalapyje „įsiūti“ vaizdą ar garsą, įvairias interaktyvias priemones bei daugybę naujų efektų, galimybių.
Taip, vaizdo ir garso įrašai, programos ar žaidimai jau seniai gali būti „įskiepyti“ į tinklalapius, tačiau tik panaudojant „trečiųjų šalių“ įskiepius (angl. plug-ins), tokius kaip „Adobe Flash“ leistuvas, „Microsoft Silverlight“, „Google Gears“ ir kt.
Kaip tai atrodo?